ارکستر سمفونیک اتریش ایران

2015-12-27 18:29

ارکستر سمفونیک اتریش ایران

 
 

 

ارکستر سمفونی ایران- اتریش(AISO) در سال 2006 در انجمن فرهنگی اتریش در تهران آغاز به کار نمود. گروه "رود" متشکل از 100 نفر موسیقیدان جوان از تهران جزئی از ارکستر سمفونی ایران-اتریش به شمار می آید. مدیریت هنری این مجموعه بر عهده "کریستیان شولتز" است که خود به عنوان مدیر موسیقی و رهبر ارکستر در مدرسه موسیقی موتزارت در وین و نیز مدیر موسیقی سری کنسرت های تحت عنوان "نوسانات" مشغول به کار است. ارکستر سمفونی ایران-اتریش توانسته است تا کنون در چندین فستیوال حضور به هم رساند، و در مناسبت های رسمی در سفارتخانه های کشورهای مختلف، شرکت ها و نیز دانشگاه تهران بنوازد. رپرتوار ارکستر سمفونی دربرگیرنده آثار کلاسیک اروپایی و ایرانی و موسیقی فولکلور محلی می باشد. ارکستر سمفونی حداقل هفته ای یک بار در انجمن فرهنگی اتریش در تهران به تمرین می پردازد. از سوی دیگر همواره کارگاه های آموزشی، سمینارها و مسترکلاس هایی درباره تئوری موسیقی ویژه نوازندگان ارکستر سمفونی در انجمن فرهنگی اتریش در تهران برگزار می شوند. مضاف بر این ها کارگاه های آموزشی ویژه آهنگسازی به طور منظم برگزار می گردند و به آهنگسازان جوان و با استعداد فرصتی را برای اجرای آثار خود می دهند.

گروه کر ایران- اتریش نیز بخشی از ارکستر سمفونی ایران-اتریش محسوب گشته و به طور هفتگی تمرین می کند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر را کلیک کنید.

ارکستر سمفونی ایران- اتریش همواره پذیرای اعضای جدید است. تعیین وقت قبلی جهت شرکت در امتحان پذیرش از طریق ارتباط مستقیم با انجمن فرهنگی اتریش در تهران مقدور می باشد(shadow_80ir@yahoo.com).

آزمون ورودی رشته های موسیقی و باله ی دو کنسرواتوار اتريشی در انجمن فرهنگی سفارت اتریش در تهران برگزار می شود: 
این آزمون برای رشته های آهنگسازی، نوازندگی،خوانندگی (کلاسیک،جز،راک ، پاپ) و باله در بخش فرهنگى سفارت اتريش در تهران برگزار مى گردد.این كنسرواتوارها شرط سنى نداشته و در صورت ندانستن زبان هنر جو مي تواند در اتريش / وين اقدام به يادگيرى زبان كند. 
جهت دريافت اطلاعات و نام نويسى با شماره تلفن و اي ميل زير تماس حاصل فرماييد:

تلفن: خانم حبیبی : ٠٩٣٥٩٩٠٧٦٨٦

نماينده كنسرواتوار وين و پراينر در اتریش :

آقای مالكى:تلفن: ٠٠٤٣٦٦٠٥٦٠٣٥٩١
ايميل: Maleki.ardeshir@yahoo.com