گروه کر اتریش ایران

2015-12-27 17:53

گروه کر اتریش ایران

 
 
 

گروه کر ایران-اتریش (AIC) در سال 2006 در انجمن فرهنگی اتریش در تهران در کنار ارکستر سمفونی ایران-اتریش(AISO) آغاز به کار نمود. اعضای گروه کر را موسیقیدانان جوان ایرانی از تهران تشکیل داده و در مجموع با اعضای ارکستر سمفونی 130 نفر می باشند. مدیریت هنری این مجموعه بر عهده "کریستیان شولتز" است که خود به عنوان مدیر موسیقی و رهبر ارکستر در مدرسه موسیقی موتزارت در وین و نیز مدیر موسیقی سری کنسرت های تحت عنوان "نوسانات" مشغول به کار است. گروه کر ایران-اتریش در کنار ارکستر سمفونی ایران-اتریش تا کنون فرصت شرکت در چندین جشنواره را داشته است، و در مناسبت های رسمی در سفارتخانه های کشورهای مختلف، شرکت ها و نیز دانشگاه تهران آواز خوانده است. رپرتوار کر دربرگیرنده آثار کلاسیک اروپایی و ایرانی و نیز موسیقی فولکلور محلی می باشد. اعضای گروه کر حداقل هفته ای یک بار در انجمن فرهنگی اتریش در تهران تمرین می کنند. از سوی دیگر همواره کارگاه های آموزشی، سمینارها و مسترکلاس هایی درباره تئوری موسیقی ویژه خوانندگان کر در انجمن فرهنگی اتریش در تهران برگزار می گردند. گروه کر پیوسته پذیرای اعضای جدید است. تعیین وقت قبلی جهت شرکت در امتحان پذیرش گروه کر از طریق ارتباط مستقیما انجمن فرهنگی اتریش در تهران مقدور می باشد saharlotfi1(at)gmail.com

خوانندگان و نیز اعضای باتجربه گروه کر ایران- اتریش گردانندگان گروه کر کودکان "گل یخ" نیز هستند، که در محل انجمن فرهنگی در تهران تمرین می کنند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

آزمون ورودی رشته های موسیقی و باله ی دو کنسرواتوار اتريشی در انجمن فرهنگی سفارت اتریش در تهران برگزار می شود: 
این آزمون برای رشته های آهنگسازی، نوازندگی،خوانندگی (کلاسیک،جز،راک ، پاپ) و باله در بخش فرهنگى سفارت اتريش در تهران برگزار مى گردد. این كنسرواتوارها شرط سنى نداشته و در صورت ندانستن زبان هنر جو مي تواند در اتريش / وين اقدام به يادگيرى زبان كند. جهت دريافت اطلاعات و نام نويسى با شماره تلفن و اي ميل زير تماس حاصل فرماييد:

تلفن: خانم حبیبی : ٠٩٣٥٩٩٠٧٦٨٦

نماينده كنسرواتوار وين و پراينر در اتریش :

آقای مالكى:تلفن: ٠٠٤٣٦٦٠٥٦٠٣٥٩١
ايميل: Maleki.ardeshir(at)yahoo.com